שכר בינלאומי

ייעוץ ותפעול בתחום השכר הבינלאומי

תפעול שכר גלובלי הוא תהליך של איחוד כלל נתוני השכר מרחבי העולם לכלי הצגה אחיד, סטנדרטיזציה של הנתונים, חישוב והעברת תשלומים ברחבי העולם תוך התאמה מלאה לחוק המקומי.

ההבדל בין שכר מקומי לגלובלי הוא שלצורך בקרה ועריכת אנליזות לשכר הבינלאומי, אנו נדרשים להתחשב בחוקי עבודה של מדינות שונות, כמו כן, נדרשת מידה גבוהה של בקיאות בתנאי העסקה והטבות מקומיות ולוחות זמנים בין מדינות שונות. יכולת ביצוע סנכרון נתונים המתקבלים משלכות שרות ממדינות שונות ואיגוד הנתונים בדוחות שכר אנליטיים מצריך ניסיון וידע מאוד ייחודי.

צוות המומחים שלנו מתמחה בהקמה והטמעת מערכות שכר גלובליות תוך מתן דגש לצורכי החברה. הטמעת מערכת שכר גלובלית היא תהליך של ריכוז מערכות השכר של חברה ברחבי העולם תחת ספק אחד כדי לאחד נתונים, לייעל תהליכים ולהבטיח תאימות ושקיפות גלובלית.

ההיכרות המעמיקה שלנו עם חוקי העבודה המקומיים ושותפים מקומיים בכ-30 מדינות מספקת מעטפת רחבה לחברות המעוניינות להתרחב גלובלית ללא צורך בהקמת מחלקות שכר בכל לוקיישן.

כדי לתפעל מערך שכר בינלאומי נדרש לבצע אפיון וסווג עובדים, להבין את חוקי העבודה וייחודיות כללי החשבונאות בכל המדינות. לאחר מכן יש לקבוע תהליכי עבודה שמאפשרים סנכרון מידע בין צוות משאבי אנוש ⇄ צוות שכר ⇄ צוות הנה"ח ⇄ מנהלי כספים מה שיאפשר בסופו של תהליך קבלת דוח חודשי/ שנתי בזמן והכל תוך כדי רישום חשבונאי נאות של כלל הוצאות השכר והפרשות הנדרשות בספרי החברה. זאת המומחיות שלנו, אנחנו כאן לשפוך אור ולהסביר על נושאים אלו הלכה למעשה עד לשלבי יישום והבנה מלאה או לתפעול שוטף.

אנחנו למודי ניסיון ותמיד לוקחים בחשבון את האתגרים הנוספים שחברות גלובליות מתמודדות איתם, כמו, הבדלי זמן ומיקום, הבדלים תרבותיים, הפרת חוקי התעסוקה המקומיים, יצירת סביבת עבודה בריאה, ניהול מדיניות הוגנת ואתית, הדרכה ופיתוח כישרונות קיימים בחברה, ניהול אנשים בכל העולם.

ותמיד לוקחים את היבטים נוספים אלו באפיון ותכנון תהליכי עבודה לכל חברה באופן ייחודי.

אנו מציעים את ניסיוננו המקצועי לכל אחת ממטרות אותן חברתך הציבה, כמו:

הקמת מחלקת שכר גלובלית בהתאם לצורכי החברה

תכנון ,התאמה והטמעה של מערכת שכר גלובלית כגון Papaya Global, DEEL, Cloudpay ו -ADP תוך שמירה על חוקי עבודה מקומיים , מיסוי נכון ונהלי חברה.

בניית דוחות גלובליים להנהלה המרכזים את עלויות השכר השונות.

הבנה והיכרות עמוקה עם השוק המקומי המאפשר בחירה נכונה של תפעול פנסיוני והטבות נוספות.

בניית תהליכי תשלום של שכר לעובדים , תשלומים לרשויות ולקרנות הפנסיה.

בניית תהליכי התאמה מול מערכות HR )בדגש על שמירת נתוני עובדים ושכר בין המערכות).

ביצוע אנליזות ובקרות שכר שונות התואמות את כללי ניהול ובקרות תהליכי SOX הבינלאומיים.