גיבוי ותגבור לצוותי מחלקת כספים

שרותי גיבוי ותגבור לצוותי מחלקת כספים

מתוך ניסיון רב בהקמת מחלקות כספים/ שכר כולל תכנון והקמה של תהליכים, שיטות והטמעת מערכות. אפיון וניהול יעיל של תהליכים הללו בשוטף אנו מציעים שרות סיוע ותמיכה במערך השכר והכספים למחלקות וצוותים קיימים. תיעזרו בנו על מנת להשיג יעדים מתוכננים תוך שיקוף בזמן אמת של כל פרט וסטאטוס ביצוע. תפעול שוטף או תהליך ההקמה או הסבה/ התאמה כולל הגדרת מערכות ותהליכים מקצועיים רבים והטמעת תהליכים שונים בחברה.

מכל מקום הניסיון מלמד כי יש משקל מכריע למעורבות חיובית של צוות הקיים ומכאן שחייבים להפוך אותם לצוות אמיתי וזאת לטובת כולם! צוות אמיתי הוא כזה שהשותפים בו עובדים יחד על מטרה משותפת והם גם מתוגמלים על עמידה ביעדים הצוותיים.  עבודת צוות היא כזו שעובדים עוזרים אחד לשני, חשים קשר ומודעים לתמונה המלאה ומכירים את רצף המטלות בין חברי הצוות, מפתחים מערכות יחסים של ערבות הדדית. אנחנו יכולים לגרום להם לעבוד טוב ביחד אם נספק להם פתרונות וכלים יעילים לנושאים שוטפים שמטרידים אותם ותספק להם כלים להתמודד עם המטלות בצורה טובה יותר. ותעשו הכל על מנת להפיג את חוסר הוודאות בצוות, ברגע שכל אחד מבין את המשמעות שלו בשרשרת העשייה כולם מרוויחים מזה.

כתוצאה מתכנון והקמה נאותה והתחזוקה המקצועית של מחלקת הכספים ו/ או שכר, הארגון יכול להשיג חיסכון לתווך הרחוק על ידי ניטור וטיפול אוטומטי ומסונכרן במשימות ומטלות החשבונאיות, המספק ניתוח נתונים כלכליים, פיתוח ותחזוקת מערכות תקציב, ביקורת חשבונות, הטמעת בקרות ואנליזות פנימיות, הערכה וניהול הכשלים, והכנת דוחות תקציביים לצד הימנעות ומזעור נזקים העתידים להגרם כתוצאה מניהול שכר לא מקצועי. הקמת מחלקת כספים מאפס מחייבת גיוס צוות של מקצוענים עם הניסיון והידע הדרושים. כדי להבטיח קבלת החלטות בזמן אמת יש לוודא שלמחלקה יש את המערכות, התהליכים והבקרות ואנשי המקצוע הטובים ביותר.

אנו כאן כדי לעזור לחברתכם עם כל מטלה בה נדרש תגבור, כמו:

גיבוי לצוותים קיימים על כל מכלול המשימות בתחום חשבות שכר

גיבוי לצוותים קיימים על כל מכלול המשימות בתחום החשבונאות

החלפה לתקופות היעדרות כגון חופשת לידה, חופשה לא מתוכננת וכו.

הדרכה מעשית על שיטות עבודה לייעול וסנכרון מיטבי במחלקת כספים.

תמיד ניסית להבין איך המעגל הקסום של העברת מידע בין בין צוות משאבי אנושצוות שכרצוות הנה"חמנהל כספים יכול לעבוד חלק יותר ולא באמת היה זמן להשקיע במחשבה מעמיקה על התייעלות תוך ובין צוותית? תדע שאין זאת אגדה ובהחלט ניתן לקבל עבודה מקצועית, יסודית ואחראית בלי לעבוד בחברה מספר שנים ובהחלט ניתן לקבל כל דוח בקרה ו/או אנליזה ברמה חודשית/ שנתית או על פי דרישה במינימום זמן. אנחנו כאן לשפוך אור ולהסביר על נושאים אלו הלכה למעשה עד לשלבי יישום והבנה מלאה או להוביל את התפעול השוטף, הכל תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוח.